Nożyk do folii WMF VINO srebrne
- Nożyk do folii WMF VINO w kolorze srebrnym. Wykonany ze stali nierdzewnej Cromargan® i tworzywa. Łatwy w użyciu i przechowywaniu. Kolekcja Vino.
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
B3 sp. z o.o.Więcej
Adres:
Księdza Józefa Tischnera 8Kod pocztowy: 30-418Miasto: KrakówKraj: PolskaNumer telefonu: +48 735 997 937Adres email: biuro@www.btrzy.pl
Symbol
658337920
Kod producenta
4000530485991
Seria
Gwarancja
Kolor
srebrny
Projekt
WMF Studio
Kod producenta
0658337920
EAN
4000530485991
Nożyk do folii WMF VINO srebrny
Opis produktu
Nożyk do folii WMF VINO to praktyczne akcesorium do domowego barku, które ułatwia otwieranie butelek wina. Wyróżnia się eleganckim, srebrnym wykończeniem i należy do ekskluzywnej kolekcji Vino marki WMF.
Kluczowe cechy
- Nożyk do folii - specjalnie zaprojektowany do precyzyjnego nacinania folii zabezpieczającej korki
- Łatwy w użyciu - ergonomiczny kształt zapewnia komfortową obsługę
- Łatwy w przechowywaniu - kompaktowe wymiary pozwalają na wygodne przechowywanie w szufladzie lub na barku
- Stal nierdzewna Cromargan® - najwyższej jakości materiał gwarantujący trwałość i odporność na korozję
- Tworzywo sztuczne - elementy z wysokogatunkowego tworzywa zwiększające funkcjonalność
- Srebrny kolor - elegancki wygląd pasujący do innych akcesoriów z kolekcji Vino
Specyfikacja techniczna
- Materiał główny: stal nierdzewna Cromargan®
- Dodatkowe materiały: tworzywo sztuczne
- Kolor: srebrny
- Kolekcja: Vino
- Przeznaczenie: domowy barek
- Kategoria: Akcesoria\Domowy barek\Korkociągi i Otwieracze
Zastosowanie
Nożyk do folii WMF VINO został zaprojektowany specjalnie do precyzyjnego usuwania folii zabezpieczającej z butelek wina. Jego ostra krawędź pozwala na łatwe i bezpieczne nacięcie folii, co znacznie ułatwia proces otwierania butelki. Idealnie komponuje się z innymi akcesoriami do wina z kolekcji Vino.
Gwarancja jakości
Produkt marki WMF, niemieckiego producenta znanego z najwyższej jakości akcesoriów kuchennych i stołowych. Stal Cromargan® to opatentowany stop marki WMF, który gwarantuje wyjątkową trwałość i odporność na korozję.
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Zapytaj o produkt
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Napisz swoją opinię